Klikněte pro nejdostupnější půjčku na trhu. Zaimo nejrychlejší online půjčka Dovolená na splátky? Až 50000 Kč do dvou dnů! Vyplňte online formulář Žádejte VITACREDIT úvěr on-line
Přehled online půjček

Jak na výhodné financování auta pomocí úvěru

Pojďme se podívat jak na výhodné financování auta pomocí úvěru. Pokud se rozhodnete koupit si auto, máte různé možnosti, jak ho financovat – vlastní zdroje, finanční leasing, úvěr či americká hypotéka. Jak výhodně financovat auto pomocí úvěru?

Financování auta pomocí úvěru

Lidé, kteří nemají vlastní zdroje na auto, se nejčastěji rozmýšlí, jestli ho mají financovat úvěrem či leasingem. Obě možnosti mají své výhody i nevýhody. Mezi výhody půjčky patří zpravidla menší náklady než u leasingu, plné vlastnictví auta již od začátku (u leasingu až po splacení), nemožnost vypovězení smlouvy ze strany nájemce atd. Výhodami leasingu je daňová výhoda a zrychlený odpis. Pokud chcete financovat auto pomocí úvěru, je lepší dát přednost účelovému úvěru před spotřebitelským, který je možné použít na cokoliv. Účelový úvěr, tedy takový, který je přímo určený na jeho koupi, je zpravidla levnější. Samozřejmě konečnou cenu úvěru ovlivní i to, u koho si ho vezmete. Nabízí ho bankovní i nebankovní společnosti. Tradičně platí, že banky jsou levnější, ale dosáhnout nebankovních úvěrů je snadnější.

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server